Umów wizytę

Najbliższy wolny termin: ---

Napisz do mnie

Magdalena Michalak

psycholog, psychoterapeuta dorosłych, młodzieży oraz par

Skąd pomysł na to, by zostać psychoterapeutą?

Odkąd pamiętam, chciałam pracować z ludźmi. Zawsze podobała mi się praca, w której ma się kontakt z drugim człowiekiem. Lubię słuchać innych, ich historii, jak sobie radzą w trudnych sytuacjach, co im pomaga, jakie mają mocne strony oraz jaka drzemie w nich siła. Myślę, że to właśnie ciekawość poznawania innych i ich sposobów radzenia sobie z trudnościami napotkanymi w życiu poprowadziła mnie na drogę psychoterapii. Szczególnie dobrze pracuje mi się z młodzieżą, sama byłam zbuntowana, czułam, że nie jestem rozumiana, stąd brały się moje opory przed zasadami, normami, a to kończyło się różnie. Teraz, gdy spotykam na mojej drodze młodych ludzi, staram się spojrzeć na ich życie, na ich sytuację z ich perspektywy, aby lepiej zrozumieć, co się z nimi dzieje.

Jakie problemy Klientów są mi szczególnie bliskie?

Pracuje z depresją, różnymi lękami, z oporem, z konfliktami, sytuacjami trudnymi w parach, małżeństwach, z zaburzeniami odżywiania, regulacją emocji, z trudnościami wieku nastoletniego. To są rzeczy, w których dobrze się czuję, jednak jestem też gotowa na pracę z innymi problemami, jeżeli tylko obdarzy mnie ktoś zaufaniem i będzie gotowy wraz ze mną dokonać pracy nad zmianą.

Moja ścieżka edukacyjna i doświadczenie?

Magister socjologii, psychologii, dialog motywujący, psychoterapia poznawczo- behawioralna. Pracowałam w różnych zawodach- od kelnerki po psychoterapeutkę. Od 2013 roku pracuję jako psycholog w wojsku i w tym samym roku zaczęłam pracę w swoim własnym gabinecie.

Kim jestem poza gabinetem?

Przede wszystkim jestem Magdą, która stara się pogodzić swoje zainteresowania, pasję z byciem partnerką, matką dwójki synów. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, chodzić na długie spacery z psem po lesie i łąkach. Lubię spędzać aktywnie czas z rodziną, a czasami po prostu lubię z nimi być.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy