Czas na test

Przetestuj działanie Skype'a przed sesją. Zadzwoń np. do znajomej osoby, aby porozmawiać online i oswoić się z narzędziem, a także sprawdzić, czy dźwięk oraz obraz przekazu działa.

Jeśli masz już doświadczenie z tym komunikatorem, pamiętaj o tym, by przed samą sesją sprawdzić, czy działa poprawnie.

Wygodny fotel lub inne siedzisko to podstawa :)

Zadbaj o wygodne miejsce, które pozwoli Ci poczuć się swobodnie i komfortowo. Optymalnie byłoby, gdyby pozwalało ono także na zrobienie notatek, zapisanie myśli. Część z naszych klientów wybiera miejsce przy biurku i ustawia przy nim wygodne krzesło, część zapada się w wygodnych fotelach czy sofach, mając na kolanach laptop, a pod ręką podkładkę, kartkę i ołówek.

Sesja online pozwoli Ci zadbać o siebie i swój komfort w optymalny sposób. Warto z tego skorzystać i pozwolić odpocząć ciału, dbając jednocześnie o myśli i emocje :-)

Zadbaj o swoją prywatność, intymność i spokój. Niech to będzie czas dla Twoich emocji, myśli i przekonań

Na tyle, na ile to możliwe, postaraj się, by nikt Ci nie przeszkadzał w czasie sesji i byś mógł swobodnie wyrażać to, co myślisz i czujesz, nie obawiając się, że ktoś niepowołany usłyszy, o czym rozmawiasz z psychoterapeutą online. Dobrze jest przedłużyć ten czas dla siebie o kilka minut przed i po sesji. Pozwoli Ci to na łagodne i refleksyjne rozpoczęcie i zakończenie terapii.

A co jeśli pojawią się problemy techniczne?

Umawiając spotkanie online prosimy o podanie numeru telefonu. Numer ten będzie potrzebny w przypadku ewentualnych problemów technicznych.

Zadbaj o swój komfort i intymność. Terapia to czas dla Ciebie.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy